Lions-piiri 107A ry - Lionsdistrikt 107A rf

Merkityksellistä auttamista - Betydande hjälp

KlubienTapahtumatWebinaarilinkki

A-piirin tulevat tapahtumat

Piirin 107-A kalenteri
  

Päivitetty::

Piirin virkailijat 2022-2023

Pertti Tofferi
Piirin virkailijat 2022-2023
Pertti Tofferi
Piirikuvernööri
(DG)
LC Turku/Linna
Olli Välimäki
Piirin virkailijat 2022-2023
Olli Välimäki
1. Varapiirikuvernööri
(1.VDG)
LC Raisio/Martinus
Hannu Mäenpää
Piirin virkailijat 2022-2023
Hannu Mäenpää
2. Varapiirikuvernööri
(2. VDG)
LC Turku/Kupittaa
Eija Kesti
Piirin virkailijat 2022-2023
Eija Kesti
Edellinen piirikuvernööri (IPDG)
LC Naantali-Raisio
Jari Järvelä
Piirin virkailijat 2022-2023
Jari Järvelä
Piirisihteeri
(CS)
LC Karinainen-Kyrö
Ritva Raitmaa
Piirin virkailijat 2022-2023
Ritva Raitmaa
Piirin rahastonhoitaja
(CT)
LC Naantali Svingi

I Alue

Hilkka Mäkelä
Hilkka Mäkelä
Alueen puheenjohtaja (RC)
I Alue
LC Turku Sirius
Janne Pöyhönen
Janne Pöyhönen
Lohkon puheenjohtaja (ZC)
I Alue, 1. lohko
LC Turku/Archipelago
Tapio Harittu
Tapio Harittu
Lohkon puheenjohtaja (ZC)
I Alue, 2. lohko
LC Turku/Ilpoinen
Kaarina Hakala
Kaarina Hakala
Lohkon puheenjohtaja (ZC)
I Alue, 3. lohko
LC Turku Sirius
Petteri Peltomaa
Petteri Peltomaa
Lohkon puheenjohtaja (ZC)
I Alue, 4. lohko
LC Turku/Suikkila

II Alue

Timo Raitmaa
Timo Raitmaa
Alueen puheenjohtaja (RC)
II Alue
LC Naantali Svingi
Riikka Ketola
Riikka Ketola
Lohkon puheenjohtaja (ZC)
II Alue, 1. lohko
LC Naantali/Raisio
Leena Heikkilä
Leena Heikkilä
Lohkon puheenjohtaja (ZC)
II Alue, 2. lohko
LC Uusikaupunki/Merettaret
Ilpo Kivelä
Ilpo Kivelä
Lohkon puheenjohtaja (ZC)
II Alue, 3. lohko
LC Nousiainen

III Alue

Osmo Teininen
Osmo Teininen
Alueen puheenjohtaja (RC)
III Alue
LC Kaarina
Stefan Boman
Stefan Boman
Lohkon puheenjohtaja (ZC)
III Alue, 1. lohko
LC Åland/Culinaria
Anders Laxell
Anders Laxell
Lohkon puheenjohtaja (ZC)
III Alue, 2. lohko
LC Kimito-Kemiö
Ann-Sofie Silvennoinen
Ann-Sofie Silvennoinen
Lohkon puheenjohtaja (ZC)
III Alue, 3. lohko
LC Kaarina/Katariinat
Timo Tanskanen
Timo Tanskanen
Lohkon puheenjohtaja (ZC, III Alue, 4. lohko)
LC Paattinen

IV Alue

Jaana Boström
Jaana Boström
Alueen puheenjohtaja (RC, IV Alue)
LC Loimaa/Sinikellot
Pasi Kullanmäki
Pasi Kullanmäki
Lohkon puheenjohtaja (ZC, IV Alue, 1. lohko)
LC Aura/Sisu
Markus Ylijoki
Markus Ylijoki
Lohkon puheenjohtaja (ZC, IV Alue, 2. lohko)
LC Oripää
Jukka Boström
Jukka Boström
Lohkon puheenjohtaja (ZC, IV Alue, 3. lohko)
LC Loimaa

V Alue

Liisa Sievänen
Liisa Sievänen
Alueen puheenjohtaja (RC, V Alue)
LC Salo/Birgitat
Jyrki Hakkarainen
Jyrki Hakkarainen
Lohkon puheenjohtaja (ZC, V Alue, 1. lohko)
LC Kisko
Hannu Lehtonen
Hannu Lehtonen
Lohkon puheenjohtaja (ZC, V Alue, 2. lohko)
LC Somero

Johtoryhmän tuki

Heikki Mäkelä
Heikki Mäkelä
Piirin työryhmän puheenjohtaja (johtoryhmän tuki)
LC Turku/Suikkila
Reino Laine
Reino Laine
Piirin johtoryhmän tuki
LC Somero
Jukka Rauhaniemi
Jukka Rauhaniemi
Piirin johtoryhmän tuki
LC Turku/Suikkila

HelpLinkki

Länkar

 APiirinVuosikokousVK2024LinkkiPalkki

2014 04 25 SLL palkkiLCI barLCIF linkkiLionsnätbutik

Mylci

Jasenrekisteri

Arne Ritari linkkiLeotPalkki

Jalopeura linkki

MediakorttiSopimusLinkkipalkki